Okna

Jednym z najważniejszych czynników przy zakupie okna jest szerokość ramy i skrzydła. Obecnie na rynku spotyka się profile 4 i 5 komorowe o szerokości 58 mm. Wszystkie nasze systemy okienne produkowane są w oparciu o minimalną szerokość profilu 73mm do 103mm, czyniąc je najszerszymi na rynku.
Jest to bardzo ważne, gdyż okna pod wpływem czynników atmosferycznych (słońce, mróz) mogą ulec odkształceniu. Nasze okna uzbrojone w stal o dużym przekroju oraz szerokościach od 73mm do 103mm, dają gwarancję wysokiej stabilności i pozwalają wykonać okna o dużych rozmiarach (okno jednokwaterowe o wymiarach 160cm x 160cm).

 Apollo
STANDARD


Apollo
COMFORT


Apollo
EXLUSIVE


Apollo
EXCLUSIWE PLUS


Apollo
EXCLUSIWE TERMO


NOWOŚĆ
WORLD LINE


Nowa linia okien WORLD LINE - Światowa linia

Charakteryzuje się niespotykaną jak dotychczas nowoczesną technologią, czystą bielą, gładszą bardziej błyszczącą powierzchnią, specjalnym układem trzech uszczelek utrzymując  okna w czystości, które  łatwiej pielęgnować przy zastosowaniu niewidocznego systemowi zawiasów.

Istniej również możliwość zastosowania standardowego systemu okuć oraz antywłamaniowego systemu okuć.

Do produkcji użyto profili klasy A z niespotykaną szerokością skrzydła 103mm potrójnym pakietem szyb o grubości od 52mm do 60mm o wysokim współczynniku Lt przenikalności światła zapewniając lepsze parametry termiczne i statyczne.

WORLD LINE spełnia wszystkie warunki do montażu okien w budynkach pasywnych.

W niektórych krajach Unii Europejskiej już dziś przy zastosowaniu okien pasywnych do których zalicza się nowa linia okien
WORLD LINE wypłacane są częściowe zwroty za zakupione okna.

Okna WORLD LINE w przyszłości staną się standardem na który już dziś może być Cię stać