Okna

Jednym z najważniejszych czynników przy zakupie okna jest szerokość ramy i skrzydła. Obecnie na rynku spotyka się profile 4 i 5 komorowe o szerokości 58 mm. Wszystkie nasze systemy okienne produkowane są w oparciu o minimalną szerokość profilu 73mm do 103mm, czyniąc je najszerszymi na rynku.
Jest to bardzo ważne, gdyż okna pod wpływem czynników atmosferycznych (słońce, mróz) mogą ulec odkształceniu. Nasze okna uzbrojone w stal o dużym przekroju oraz szerokościach od 73mm do 103mm, dają gwarancję wysokiej stabilności i pozwalają wykonać okna o dużych rozmiarach (okno jednokwaterowe o wymiarach 160cm x 160cm).

 Apollo
STANDARD


Apollo
COMFORT


NOWOŚĆ
Apollo EUROPA LINE
Nowa linia ciepłych okien
 Apollo
WORLD LINE


WORLD LINE

Charakteryzuje się niespotykaną jak dotychczas nowoczesną technologią, czystą bielą, gładszą bardziej błyszczącą powierzchnią, specjalnym układem trzech uszczelek utrzymując  okna w czystości, które  łatwiej pielęgnować przy zastosowaniu niewidocznego systemowi zawiasów.

Istniej również możliwość zastosowania standardowego systemu okuć oraz antywłamaniowego systemu okuć.

Do produkcji użyto profili klasy A z niespotykaną szerokością skrzydła 103mm potrójnym pakietem szyb o grubości od 52mm do 60mm o wysokim współczynniku Lt przenikalności światła zapewniając lepsze parametry termiczne i statyczne.

WORLD LINE spełnia wszystkie warunki do montażu okien w budynkach pasywnych.

W niektórych krajach Unii Europejskiej już dziś przy zastosowaniu okien pasywnych do których zalicza się nowa linia okien
WORLD LINE wypłacane są częściowe zwroty za zakupione okna.

Okna WORLD LINE w przyszłości staną się standardem na który już dziś może być Cię stać